3539 BURROWING OWL DR

MIMS, Florida 32754 · Brevard County · Parcel 21 3401-XX-A-1

$281 240
Assessed Value
$281 240
Market Value
Annual Tax
$256 240
Taxable Value
Ownership
OwnerFernandez Kelly
Mailing Address3539 Burrowing Owl DR Mims FL 32754
Property Details
Year Built2023
Living Area2 274 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$281 240
Assessed Value$281 240
Exemptions-$50 722
Taxable Value$256 240